AKÇAKIL CAMPING

Antalya yolu üzerinde, Silifke’den 12 Taşucu’ndan yaklaşık 3 km mesafede yer alan açık ve kapalı alanda kurulu bir tesistir.Geniş bir kıyı alanı üzerine kurulu, karavan için yapılandırılmış alanlarıyla ve ayrıca naturel Bungalow evleriyle deniz ve doğayla baş başa, seçkin, bakımlı küçük bir tatil köyüdür. Akçakıl Camping’te pırıl pırıl denizi ve restaurantı ile arzuladığınız doğa yaşamını bir arada bulabilirsiniz.

 

Kampımızda seçkin ailelerin doğayla ile denizin birleştiği yerde başbaşa tatil yapabilmesi için  Bungalow evler ve karavan yerlerimiz sizlerin hizmetine sunulmuştur.

 

1.sınıf alakart balık ve deniz ürünleri restauranı, günübirlik kamp alanı, plajı ve 10 adet Bungalow evleri ile Turizme yılın 12 ayı hizmet vermekteyiz

Taşucu, Silifke - MERSİN

Kampımız; Taşucu Akçakıl mevkiinde deniz kenarındadır. Tesisimizde seçkin ailelerin doğayla ile denizin birleştiği yerde başbaşa tatil yapabilmesi için  Bungalow evler ve karavan yerlerimiz sizlerin hizmetine sunulmuştur.
AKÇAKIL CAMPING’de pırıl pırıl denizi ve restaurantı ile arzuladığınız doğa yaşamını bir arada bulabilirsiniz.
Akçakıl Kamping Avrupa kamp karavan derneği üyesi olup yaklaşık 30 adet seyahat kitabında( ADAS, DCC, ECC,NKC, ACSİ, CAMPİNG WİJZEN, ACCCF. v.d.) yer almaktadır.
Kampımızda wireless internet hizmeti mevcuttur.

UNUTULMAZ BİR TATİLE HOŞGELDİNİZ

Ailenizle huzur içinde tatil yapabileceğiniz pırıl pırıl bir koy.

berrak tertemiz bir deniz ziyaretinizi bekliyor olacak.

Bungalow
Yıl boyunca açık, 30 yatak kapasiteli 10 bungalov (ağaç ev)
Wireless Internet
Kampımızda Wireless internet hizmeti mevcuttur.
Restaurant

Açık / Kapalı restaurant alanı. Her zaman menü veya alacarte, kahvaltı, öğle veya akşam yemeği.
Çok taze yerel sebze ve kuzu eti, tavuk,ndana eti, ızgara çeşitleri veya balık. Nefis ve lezzetli geleneksel Türk yemekleri servis edilmektedir.